Interview met Mark

 

Hoe het Eetcafé creatieve wegen vindt in de coronacrisis

December 2020

 Het Eetcafé is al 25 jaar een begrip in Zwolle. Het is een vrijwilligersinitiatief vanuit verschillende kerken om eten te koken en te serveren voor Zwollenaren met diverse achtergronden. Iedere woensdag stond in de WRZV hallen een maaltijd voor hen klaar. Hoe staat het met het Eetcafé in coronatijden? We vragen het aan coördinator Mark Groothuis.

 

Mark, wat is er veranderd in het Eetcafé sinds de coronacrisis?

‘We mogen geen bezoekers meer ontvangen in de WRZV-hallen om elkaar te ontmoeten rond een maaltijd. We zijn dan met te veel mensen in een ruimte, we kunnen te weinig afstand houden en dat is niet toegestaan. Normaal gesproken eten we met 80 personen. Half maart kwamen we voor het laatst bij elkaar in de vertrouwde setting die al 25 jaar gebruikelijk is: elke woensdag in de Zwolse WRZV-hallen.’

Hoe hebben jullie daar een mouw aan gepast?

‘We hebben contact gezocht met de plaatselijke soepbus van het Leger des Heils. Die soepbus deelt op verschillende plekken soep uit aan mensen die veel op straat zijn. Het Leger des Heils stond meteen open voor een samenwerking. En ik ben blij dat we dankzij de soepbus een oplossing hebben. ’

 Uitdeelpunt Zwolle Zuid
‘Vanaf april wordt er weer wekelijks weer door onze vrijwilligersgroep gekookt in de keuken van de WRZV-hallen. Daar vullen ze bakjes met een gezonde maaltijd. Die bakjes worden uitgedeeld op vijf uitgiftepunten in de stad waar bezoekers van het Eetcafé naar toe komen. Ze krijgen dan een tasje met een warme maaltijd en een toetje. In het tasje voegen we een kaart toe met een bemoedigend woord. Soms is er tijd voor een kort praatje. Er is ook een uitdeel punt in Zwolle-Zuid, op de parkeerplaats van het winkelcentrum’

 

Weet je op die manier de bezoekers te bereiken dat normaal gesproken naar het Eetcafé kwam?

‘Wekelijks delen we zo’n zestig maaltijden uit aan vaste bezoekers van het Eetcafé en aan de vaste bezoekers van de soepbus. Grotendeels hebben we dezelfde bezoekers, maar we hebben ook nieuwe mensen ontmoet. Helaas missen we ook een aantal van onze trouwe bezoekers en weten we niet hoe het met ze gaat. Ik ben heel blij dat we op deze manier toch een mogelijkheid is om contact te houden.

We gaan nog steeds door met het bereiden van maaltijden aan inwoners van Zwolle die daar behoefte aan hebben. Het is een noodoplossing, maar wel eentje die geboren is uit een mooie samenwerking hier in Zwolle.’

 

Jullie doen hiermee wel minder een beroep doen op jullie trouwe vrijwilligersgroep die elke week paraat stond in de WRZV-hallen.

‘Klopt, we werken nu met kleine groepjes aan een ‘afhaal Eetcafé’. De ontmoeting met elkaar is helaas niet mogelijk en dat vinden we heel jammer. Voor veel van onze vrijwilligers is het ook balen. Het gezamenlijk koken, eten en schoonmaken wordt als gemis ervaren.’

‘We zouden dit jaar ons 25-jarig jubileum vieren als Er is Hoop Eetcafé, maar helaas gaat dat niet door. Niettemin is het prachtig om te zien hoe we als Eetcafé in samenwerking met het Leger des Heils onze taak kunnen blijven verrichten in Zwolle. En dat dankzij de financiële steun van verschillende kerken in onze stad en regio.

er